סניפי הרשת

כיוון פרונט - סניף אשקלון


כיווני פרונט ממוחשבים וכמו כן כיוון גלגלים, בטכנולוגיית תלת מימד

  • 30 דקות
  • 270 ₪ כיוון קדמי
  • שדרות התעשייה 11, אשקלון

תיאור השירות

מחיר: 270 ₪ המחיר הנ"ל מתייחס לכיוון זוויות סרנים קדמי, לא כולל חלקים ועבודות נוספות אם וכאשר ידרשו כיוון פרונט וכמו כן כיוון גלגלים הם מונחים הידועים לעתים גם בשם כיוון זוויות סרנים כיוון פרונט או כיוון גלגלים, הם בראש ובראשונה עניין בטיחותי. כאשר אחד או יותר מצמיגי הרכב "פוגש" את הכביש בזווית שאינה אופטימלית, המשמעות היא ששטח המגע של הצמיג עם הכביש יקטן, והלחץ על האזורים השונים בצמיג לא יהיה אחיד. אי לכך מטרת הטיפול - לוודא שהצמיג "פוגש" את הכביש בזווית הנכונה, כפי שנקבעה ע"י יצרן הרכב. כיצד מבוצע כיוון פרונט בסניפי צ'ק אפ? בסניפי צ'ק אפ מבוצעים כיווני פרונט ממוחשבים בטכנולוגיית תלת מימד, באמצעות מערכת HawkEye Elite מתוצרת Hunter Engineering ארה"ב, שהינה המערכת המתקדמת והמהירה מסוגה בעולם. בשלב הראשון, מתבצעת בדיקה באמצעות העלאת הרכב על ליפט ו"נעילת" מטרות תלת מימד על גבי סוליית הצמיג, המשדרות למערכת חיישנים מתקדמת בעת משיכת הרכב קדימה על גבי הליפט שמינית סיבוב. המערכת מפיקה הדמייה תלת מימדית ממוחשבת של גלגלי הרכב, בהתאם לנתונים המקוריים של יצרן הרכב, ומציינת אילו פרמטרים תקינים ואילו פרמטרים דורשים כיוונון, ואת הכוונון המדוייק הנדרש בהם. בשלב השני, המערכת ממשיכה ללוות את איש המקצוע, הפרונטאי, בעת ביצוע הכוונון, ומסמנת לו מתי הכוונון הגיע לנתון הנדרש ע"י יצרן הרכב. כתוצאה, כיוון פרונט וכן כיוון גלגלים המתבצעים באמצעות המערכת הם מדוייקים ביותר, ומבטיחים את בטיחות הנסיעה, כמו גם שמירה על הצמיגים וחסכון בצריכת הדלק.


זמין בסניפים

  • שדרות התעשייה 11, אשקלון

נתניה

חולון

בילו

אשקלון

מגדל העמק

אשדוד

טיפול בחיישני בקרת לחץ ניפוח בצמיגים (TPMS)

הטיפול במערכות בקרת לחץ הניפוח בצמיגים דורש ידע, מקצועיות, מיומנות ושימוש בציוד ייעודי מתאים.

רכישה והתקנה של מצבר לרכב

נתקעתם? הלך המצבר? אל חשש! במחירים משתלמים במיוחד.

כיוון פרונט בטכנולוגית תלת מימד

בסניפי צ'ק אפ מבצעים כיווני פרונט ממוחשבים בטכנולוגיית תלת מימד, באמצעות המערכת המתקדמת והמדוייקת מסוגה בעולם,

מכון בדיקת רכב ממוחשבת לפני קנייה

בסניפי צ'ק אפ פועל מכון בדיקת רכב ממוחשבת לפני קנייה. לפרטים נוספים על מכון בדיקת רכב לפי קנייה.

תצוגת חישוקים לרכב

בסניפי רשת צ'ק אפ קיימת תצוגה נרחבת של חישוקי חישוקי סגסוגת קלה, המתאימים למגוון רחב של דגמי רכב. בין השאר מוצגים ג'נטים ממותגי היוקרה BORBET הגרמני ו- MOMO Italy האיטלקי בנוסף למגוון רחב של ג'נטים לרכב במגוון עיצובים.

תיקון תקרים והחלפת גלגל

במקרה של תקר באחד הצמיגים, באפשרותך להזמין שירות החלפת גלגל. השירות ניתן בדרך סלולה בלבד, עד רדיוס 20 ק"מ מכל סניף ברשת. ללא עלות, עד שנה מיום רכישת הצמיגים.

אביזרי רכב

בסניפי הרשת קיימת תצוגה גדולה של אביזרי רכב וציוד משלים, כגון מדחסים, מגבהים, מושבי בטיחות לרכב, אביזרי סלולר לרכב ועוד.

מה תמצאו בסניפים שלנו?

השאר פנייה לסניף הקרוב לביתך

Thanks for submitting!

-