סניפי הרשת

סניף נתניה


מחפשים צמיגים בנתניה או כיוון פרונט בנתניה? סניף נתניה של רשת צ'ק אפ מעניק את כלהשירותים הקשורים לטיפול בצמיגים בנתניה ובמערכות התומכות בהם. בסניף קיים מכשור חדיש לטיפול בצמיגים בנתניה, לרבות מכונת האיזון המתקדמת ביותר בעולם, המבצעת גם איזונים מיוחדים תוך הפעלת כוח התנגדות על הצמיג המדמה נסיעה בכביש. התוצאה היא נסיעה בטיחותית, נעימה וחלקה, ללא רעידות, תוך שמירה על יציבות הרכב ואחיזת הכביש.

יד חרוצים 8, נתניה, 4250508

בסניף נתניה קיימים הידע והמכשור לטיפול במערכות בקרת לחץ ניפוח בצמיגים (TPMS), לרבות החלפת חיישנים פגומים בחיישנים תחליפיים במידת הצורך.

בסניף מבוצע כיוון פרונט נתניה בטכנולוגיית תלת מימד באמצעות המערכת המתקדמת מסוגה בעולם. המערכת כוללת בסיס נתונים של כל דגמי הרכב, וכיוון הפרונט (שנקרא גם כיוון גלגלים או כיוון זוויות היגוי) מתבצע במדוייק ביחס להנחיות של יצרן הרכב. זאת, על מנת להבטיח נסיעה נוחה, נעימה ובטוחה, ללא משיכות ועם מינימום בלאי לצמיג. בסניף נתניה פועל מכון בדיקת רכב ממוחשבת לפני קנייה. לפרטים נוספים על מכון בדיקת רכב לפי קנייה. בסניף קיימת תצוגה גדולה של חישוקי סגסוגת (ג'אנטים) וניתן לבצע הזמנה ולהתקין ג'נטים בנתניה בהתאמה לדגם הרחב, ומתוך מבחר גדול של עיצובים וסגנונות, יוקרתיים, ספורטיביים ואלגנטיים.

בסניף קיימת תצוגה גדולה של אביזרי רכב וציוד משלים, כגון מדחסים, מגבהים, מושבי בטיחות לרכב, אביזרי סלולר לרכב ועוד. כמו כן ניתן לרכוש ולהתקין בסניף מצברים במחירים אטרקטיביים, ולהזמין שירות "מצבר עד הבית".


טלפון: 09-7886745

פקס: 09-7886747

contact@checkup.co.il

שעות פעילות

ימים א-ה: 07:30-17:00

יום ו: 07:30-13:00
-

מתי צריך להחליף צמיג?

עשוי לעניין אותך

כתבו עלינו

מידע לנהג

מבצעים

מותגי צמיגים

נתניה

חולון

בילו

אשקלון

מגדל העמק

אשדוד

טיפול בחיישני בקרת לחץ ניפוח בצמיגים (TPMS)

הטיפול במערכות בקרת לחץ הניפוח בצמיגים דורש ידע, מקצועיות, מיומנות ושימוש בציוד ייעודי מתאים.

רכישה והתקנה של מצבר לרכב

נתקעתם? הלך המצבר? אל חשש! במחירים משתלמים במיוחד.

מכון בדיקת רכב ממוחשבת לפני קנייה

בסניפי צ'ק אפ פועל מכון בדיקת רכב ממוחשבת לפני קנייה. לפרטים נוספים על מכון בדיקת רכב לפי קנייה.

כיוון פרונט בטכנולוגית תלת מימד

בסניפי צ'ק אפ מבצעים כיווני פרונט ממוחשבים בטכנולוגיית תלת מימד, באמצעות המערכת המתקדמת והמדוייקת מסוגה בעולם,

תצוגת חישוקים לרכב

בסניפי רשת צ'ק אפ קיימת תצוגה נרחבת של חישוקי חישוקי סגסוגת קלה, המתאימים למגוון רחב של דגמי רכב. בין השאר מוצגים ג'נטים ממותגי היוקרה BORBET הגרמני ו- MOMO Italy האיטלקי בנוסף למגוון רחב של ג'נטים לרכב במגוון עיצובים.

תיקון תקרים והחלפת גלגל

במקרה של תקר באחד הצמיגים, באפשרותך להזמין שירות החלפת גלגל. השירות ניתן בדרך סלולה בלבד, עד רדיוס 20 ק"מ מכל סניף ברשת. ללא עלות, עד שנה מיום רכישת הצמיגים.

אביזרי רכב

בסניפי הרשת קיימת תצוגה גדולה של אביזרי רכב וציוד משלים, כגון מדחסים, מגבהים, מושבי בטיחות לרכב, אביזרי סלולר לרכב ועוד.

מה תמצאו בסניפים שלנו?

השאר פנייה לסניף הקרוב לביתך

Thanks for submitting!

-