סניפי הרשת

חישוקי מגנזיום

חישוקי סגסוגת קלה, המכונים לעתים חישוקי מגנזיום או ג'נטים, מיוצרים מסגסוגת חומרים, הכוללת סוגי מתכת שונים וחומרים נוספים, שמטרתם לחזק את הג'אנטים ולהבטיח את עמידותם לאורך זמן. מקורו של השם חישוקי מגנזיום הוא בכך שהמרכיב העיקרי בג'אנטים הראשונים, שהוצגו בשנות ה- 60, אכן היה מגנזיום, אך כיום המתכת העיקרי במרבית הג'אנטים היא אלומיניום.

בנוסף למראה היוקרתי והספורטיבי של הג'אנטים, המוסיף עוצמה למראה הרכב, לג'נטים ישנם שני יתרונות נוספים על פני חישוקי ברזל סטנדרטיים:

  1. משקל הג'אנטים נמוך יותר ממשקל חישוקי הברזל, דבר המסייע למערכת המתלים "להיצמד" לכביש ובכך לתרום לאחיזת הכביש ולשיפור איכות הנסיעה.

  2. עיצוב הג'אנטים והחומרים ממנו הם עשויים מסייעים בשחרור יעיל יותר של החום ממערכת הבלמים ברכב, דבר המשפר את ביצועי הבלימה של הרכב.

בעבר הורכבו ג'נטים מקוריים רק במספר מצומצם של כלי רכב יוקרתיים או ספורטיביים, אך כיום מותקנים ג'אנטים כיום במספר הולך וגדל של דגמי רכב חדשים. חישוקים אלה מעניקים לרכב מראה ספורטיבי, יוקרתי ומרשים.


לקוחות רבים מעוניינים להחליף את חישוקי הברזל ברכבם ולהתקין במקומם ג'נטים, המשפרים את מראה הרכב. ישנם גם מקרים בהם מסופקים עם הרכב ג'אנטים מקוריים, אך הם אינם טועמים את טעמו של בעל הרכב, המעוניין להחליף אותם בג'נטים מגנזיום מדגם מרשים, ספורטיבי או יוקרתי יותר. כמו כן, לעתים בוחר בעל הרכב להגדיל את קוטר הצמיגים ברכבו, ובמקרה כזה נדרשת החלפה של ג'נטים לרכב בנוסף להחלפת הצמיגים.

לצפייה במבחר הדגמים בחרו בקטלוג המבוקש:
עשוי לעניין אותך

טיפול בחיישני בקרת לחץ ניפוח בצמיגים (TPMS)

הטיפול במערכות בקרת לחץ הניפוח בצמיגים דורש ידע, מקצועיות, מיומנות ושימוש בציוד ייעודי מתאים.

רכישה והתקנה של מצבר לרכב

נתקעתם? הלך המצבר? אל חשש! במחירים משתלמים במיוחד.

כיוון פרונט בטכנולוגית תלת מימד

בסניפי צ'ק אפ מבצעים כיווני פרונט ממוחשבים בטכנולוגיית תלת מימד, באמצעות המערכת המתקדמת והמדוייקת מסוגה בעולם,

מכון בדיקת רכב ממוחשבת לפני קנייה

בסניפי צ'ק אפ פועל מכון בדיקת רכב ממוחשבת לפני קנייה. לפרטים נוספים על מכון בדיקת רכב לפי קנייה.

תצוגת חישוקים לרכב

בסניפי רשת צ'ק אפ קיימת תצוגה נרחבת של חישוקי חישוקי סגסוגת קלה, המתאימים למגוון רחב של דגמי רכב. בין השאר מוצגים ג'נטים ממותגי היוקרה BORBET הגרמני ו- MOMO Italy האיטלקי בנוסף למגוון רחב של ג'נטים לרכב במגוון עיצובים.

תיקון תקרים והחלפת גלגל

במקרה של תקר באחד הצמיגים, באפשרותך להזמין שירות החלפת גלגל. השירות ניתן בדרך סלולה בלבד, עד רדיוס 20 ק"מ מכל סניף ברשת. ללא עלות, עד שנה מיום רכישת הצמיגים.

אביזרי רכב

בסניפי הרשת קיימת תצוגה גדולה של אביזרי רכב וציוד משלים, כגון מדחסים, מגבהים, מושבי בטיחות לרכב, אביזרי סלולר לרכב ועוד.

חייג

נווט

מה תמצאו בסניפים שלנו?

אשקלון

אשדוד

בילו

חולון

נתניה

השאר פנייה לסניף הקרוב לביתך

Thanks for submitting!

-