תיקון תקרים | צ'ק אפ

תיקון תקרים


מערכות הרכב הולכות ומשתכללות עם השנים וגם נושא הצמיגים עובר שינוי רב. כיום ניתן למצוא בשוק הישראלי צמיגים איכותיים מיצרנים מובילים אך חשוב לתקן תקרים ולבדוק את מערכות הרכב המשרתות את הצמיג כמו מערכת הבלמים ובולמי הזעזועים רק במרכז שירות מוסמך ומקצועי. רשת מרכזי השירות לצמיגים צ'ק אפ (Checkup) מציבה סטנדרט גבוה בנושא חשוב זה. הרשת דואגת להעלאת המודעות בקרב נהגי ישראל בנושא הצמיגים ותקינות המערכות הנלוות. באמצעות סימולציה ממוחשבת ומקצועיות חסרת פשרות זוכה הנהג להתאמה אופטימלית של הצמיג לרכב, לתקינות המערכות ושמירה על בטיחות הרכב ונוסעיו. תיקון תקרים יש לבצע רק בצ'ק אפ וכך זוכים לשירות מקצועי ואחראי אשר מבטיח צמיגים תקינים לאורך זמן, אחריות, בטיחות חסרת פשרות וחיסכון כספי ניכר.

החלפת גלגל

נהגים בישראל סובלים מכבישים עם מהמורות רבות ושינויי אקלים קיצוניים אשר גורמים לתקרים (פאנצ'רים) רבים. אם בעבר הצמיגים היו עם פנימית וקל היה לתקן אותם הרי כיום הצמיגים החדשים השתכללו ויש לגשת למרכז שירות מקצועי כדי לתקן את התקר. לאחר העמדת הרכב בצד, סימון באמצעות איתות והצבת משולש אזהרה, לבישת אפודה זוהרת והחלפה לגלגל רזרבי חשוב להגיע תוך זמן קצר למרכז השירות. צ'ק אפ, רשת מרכזי שירות לצמיגים, פזורה ברחבי הארץ ומציעה לכם שירות איכותי ומקצועי. ברשת צ'ק אפ תזכו לבדיקה מקיפה של הצמיג, תיקון תקרים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ומשוכללות, בדיקת המערכות הנלוות, ייעוץ לגבי התאמת צמיג באופן אופטימלי לרכב ולאופן השימוש ברכב, כיוון פרונט מקצועי ושירות מכל הלב.

שמירה על הצמיג

כדי למנוע תקרים חשוב להקפיד על התאמת צמיגים לרכב ובחירת צמיגים איכותיים. חשוב לנפח את הצמיג בהתאם להוראות היצרן ולפי סוג הרכב וכך מאריכים את חיי הצמיג. ברשת צ'ק אפ מציעים לנהגים תיקון תקרים באופן מקצועי הכולל אחריות וחבילת הטבות נוספת, ועובדי מרכז השירות מייעצים לכל בעל רכב המגיע כדי לתקן את הפנצ'ר כיצד לשמור על חיי הצמיג. לאחר תיקון תקרים בוחן עובד השירות את שאר הצמיגים וימליץ לבעל הרכב או הנהג אם יש צורך בהחלפת צמיגים פגי תוקף או החלפת צמיגים מסוכנים. צמיג המראה סימני יובש או שיש בו קרעים וסדקים אינו בטוח ולכן חשוב להחליף אותו וכך נמנעים מתאונות ונזקים.

ערך מוסף

מרכז השירות לצמיגים צ'ק אפ מציע לציבור הנהגים ערך מוסך בכל תיקון פנצ'ר. תיקון התקר מתבצע באופן מקצועי ומהיר באמצעות שיטות עבודה מתקדמות וציוד משוכלל, והנהג זוכה לבדיקה של שאר הצמיגים ולבדיקת המערכות הנלוות. השירות אדיב והנהג זוכה לחוויה נעימה, אחריות ומחיר משתלם.
<<  חזור
 
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה
אנחנו מודים לך על שליחת המשוב
יש למלא את הטופס במלואו