אז מה עם הרגליים של האוטו?

לכל אוטו יש ארבע רגליים, ארבע גלגלים המצויידים בצמיגים, ג'אנטים עליהם בנויים הצמיגים. לכל אוטו לפעמים יש נקע, מה שנקרא נקר, או פנ'צר המחייב אותנו להגיע אל פנצ'רייה ולהשיג צמיגים לרכב. מדובר בפעמים נדירות, רק  ברגע שקורה משהו אנחנו מגיעים אל הפנצ'רייה, מחליפים ונוסעים הביתה בשלווה. גם ג'אנטים נחליף רק כשאנחנו חייבים, או שאנחנו מעוניינים בהשגת ג'אנטים חדשים ומיוחדים יותר. בכל המקרים הללו, נעשה זאת בעקבות סיבה מיוחדת ולא בתור עיניין שבשגרה. כאן נופל המטבע, מכיוון שעלינו לדאוג לצמיגים של הרכב שלנו על בסיס קבוע. צמיגים לרכב הם דבר שחייב להיות מפוקח, בין אם מדובר באוויר של הגלגלים, בין אם מדובר בתאריך הייצור ובדיקה האם עלינו להשיג צמיגים חדשים. אפשר גם לבקר במוסך ולא רק  להגיע אל פנצ'רייה כשהיה לנו נקר בגלגל. תדאגו לצמיגים שלכם ותוכלו לדעת שהרגליים של המכונית שלכם בריאות ופועלות כפי שהן צריכות, כך תוכלו להמשיך להתקדם ולנסוע בלי בעיה.

לחשוב לטווח הרחוק

כאשר מדובר בצמיגים, צריך לחשוב הרבה ולטווח הארוך. מה זאת אומרת? צמיגים לרכב הם דבר שנשאר לפחות כמה שנים, בהתחשב שמדובר בצמיגים טובים ומוצלחים,  וכמובן תלוי בכמה אתם נוהגים. בכל המקרים חשוב מאוד לבחור צמיגים לרכב שיוצר ולא מזמן והם חדשים ויעילים, צמיגים לרכב שיהיו ישנים יכולים להוות סיכון ענק על הכביש. כך גם צמיגים שהאוויר בהם לא מצוי ברמה הנכונה. ברגע שמשקיעים בצמיגים ויודעים שהם פועלים כמו שצריך, הסיכוי שלכם לבצע תאונה יורד באחוזים רבים.בין אם מדובר בתיאום בין הגלגלים להגה, לחץ אוויר, יושן הגלגלים ועוד – שימו לב לכל הפרטים הקטנים כשאתם רוכשים צמיגים. 

גם בפנצ'ר

גם כאשר מתרחש אצלכם פנ'צר, אל תיהיו בלחץ. כאשר אתם מגיעים אל הפנצ'רייה, דאגו לשאול את כל השאלות שמעניינות אתכם בנוגע לפנ'צר ולאירוע, בנוגע לגלגל החדש שאתם מקבלים. אל תהיו שאננים, מדובר במאפיינים חשובים במכונית שלכם. אם אתם מעוניינים לשמוע עוד מידע, תמיד ניתן לפנות אלינו ולקבל עזרה בכל הנוגע לצמיגים.  
<<  חזור
 
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה
אנחנו מודים לך על שליחת המשוב
יש למלא את הטופס במלואו